ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mathias Rex

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na ons tweede bezoek kunnen we bevestigen dat Szentendre en deze accommodatie zeker de moeite waard zijn voor een terugkerend verblijf. Als gezin van 4 verbleven we in appartement nummer 15, waar de kamers prachtig op het oosten liggen, waardoor we 's ochtends van de zon konden genieten. De ligging nabij het stadscentrum en de Donau maakt het echt ideaal, op minder dan 10 minuten loopafstand. Een absoluut hoogtepunt was de bistro Kacsakő aan de oever, vooral bij zonsondergang. Een bezoek aan het Postbodestrand, op loopafstand, is zeker een aanrader voor liefhebbers van verfrissende duiken in stromend water. De pittoreske charme van de stad spreekt voor zich en hoeft geen verdere introductie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtig hotel in Szentendre, ideaal voor families. De ruime familiekamers zijn goed uitgerust, zelfs met een kleine kitchenette. Er is privéparkeergelegenheid bij het hotel. Het design van het hotel is schitterend. Het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. Het hotel beschikt over een schattige tuin waar het heerlijk is om te ontbijten. Het ontbijt zelf is niet bijzonder. Voor wie ervoor kiest om in Szentendre te verblijven, biedt dit hotel zeker een oplossing.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt top! De service is uitstekend en het ontbijt is heerlijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel was een fantastische ervaring! We werden goed verzorgd met een heerlijk ontbijt. Jammer genoeg was het restaurant niet open, maar dat mocht de pret niet drukken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamers zijn prachtig ingericht en de bedden liggen heerlijk comfortabel. Echter, het restaurant was gesloten tijdens ons verblijf en het parkeren bleek een uitdaging te zijn aangezien we van tevoren moesten reserveren, iets wat we niet wisten. Daarnaast zou de schoonmaakdienst wel wat beter mogen, aangezien we na 3 dagen pas nieuwe handdoeken kregen en we ondanks het kaartje aan de deur met het verzoek tot schoonmaken nog steeds te weinig toiletpapier hadden. Het ontbijt was eenvoudig, maar over het algemeen wel prima.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service7

Het was jammer genoeg niet mogelijk om in het restaurant te eten vanwege een technisch probleem met de koelkast. Desondanks was het personeel erg vriendelijk en gastvrij. Bovendien was er een handige privéparkeerplaats beschikbaar op het terrein.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl