ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Offi Haz

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het spijt me dat ik geen positieve beoordeling kan geven van het hotel dat wordt gerund door een bekend echtpaar. Mijn ervaring was niet geweldig. Het restaurant is redelijk, niet per se een culinaire hoogvlieger, maar wel acceptabel voor een snelle toeristenlunch of diner met royale porties tegen eerlijke prijzen. Het enige minpunt is dat de drankprijzen op de website niet overeenkomen met de werkelijkheid, waardoor ze duurder uitvallen. Helaas is de situatie in het hotel heel anders. Het interieur is verouderd en op sommige plekken zelfs vervallen, zoals krakende deuren en verwaarloosde badkameronderdelen. Maar het grootste probleem was de gebrekkige zonwering, waardoor de kamer al vroeg in de ochtend fel verlicht werd. Dit maakte het moeilijk om uit te rusten na een vroege start, vooral voor kinderen die gewend zijn om later op te staan. Het personeel was vriendelijk, maar de eigenaresse reageerde neerbuigend toen ik aangaf eerder te vertrekken dan gepland. Gelukkig was de annulering redelijk afgehandeld, ondanks het minimale verlies door ons voortijdig vertrek. Het ontbijt was teleurstellend met slechts wat vlees, kaas en broodjes, zonder warme opties.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Met een groep van 7 personen gingen we op een familie-uitje op 7 januari 2023. Dit was onze eerste keer in dit restaurant, maar zeker niet de laatste! De maaltijden waren heerlijk, van het hoofdgerecht tot aan het dessert en de koffie. De service was erg vriendelijk en de gerechten werden snel geserveerd. Ik kan het aan iedereen aanbevelen, en geef het zeker een ⭐ 5-sterrenwaardering. Bedankt! We bezochten het restaurant van de Gouden Leeuw.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We waren enorm tevreden over ons verblijf en de maaltijden. Het eten was heerlijk en de porties waren precies goed. De service was uitstekend en Tibor, de ober, was buitengewoon beleefd en attent. We komen zeker terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze beoordeling gaat over een restaurant. De bediening was voortreffelijk. De ober met brillenkoord (ik weet zijn naam niet) was een voorbeeld van een uitstervende soort met echte kelnersopleiding. Hij nam bestellingen perfect op en voerde ze correct uit, en wist daarbij de klant ook nog te amuseren. De gerechten die we bestelden smaakten voortreffelijk. Ik weet niet hoe het met het hotel zit, maar ik kan het restaurant met een gerust hart aanbevelen. Verfijnde gerechten en uitstekende bediening.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik kan het absoluut aanbevelen. Ik ging met mijn twee kinderen voor een korte tweedaagse trip, dus het was belangrijk voor ons dat bijvoorbeeld het kasteel niet ver van de accommodatie was. De locatie van het hotel is geweldig! We hadden niet beter kunnen krijgen. Een van de ramen keek uit op het Dobó-plein, terwijl de andere uitkeek op het kasteel, en alles was op loopafstand bereikbaar. De kamers waren zeer schoon, netjes en comfortabele bedden, de badkamer was ook hygiënisch en de geur van netheid vulde de hele kamer. De meubels roepen een sfeer op van vroegere tijden, maar er is niets vervallen, de inrichting is stijlvol. Je moet er rekening mee houden dat de kamers op de tweede verdieping liggen en dat er geen lift is, maar het uitzicht vanuit de kamers maakt alles goed. Het ontbijt was ruim voldoende en smakelijk. Het was een geweldige ervaring daar te zijn, bedankt voor de gastvrijheid. De familie Nagy

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl