ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Royal Exeter

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtig hotel op een geweldige locatie met uiterst vriendelijk personeel en een sfeervolle bar tegen een betaalbare prijs. Het ontbijt was verrukkelijk en overvloedig. Tijdens ons verblijf hadden we een probleem met een defecte muurverwarming, maar na een belletje naar de receptie stond er binnen 5 minuten een vervangend model klaar. Op vrijdag- en zaterdagavond genoten we van livemuziek gevolgd door een DJ, wat voor een gezellige sfeer zorgde. Hoewel we op de bovenste verdieping verbleven en het muziekritme zachtjes konden horen, was het niet storend. Als ik in de toekomst weer naar Bournemouth ga voor een concert, dan zal ik zeker weer in dit hotel verblijven. Houd er wel rekening mee dat er een toeslag van GBP 8 per nacht geldt voor het parkeren van de auto.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was heerlijk en we hebben ook genoten van de gezellige sfeer in de 1812 bar. Hoewel de kamers wat verouderd waren, was het bed comfortabel en konden we genieten van een goede nachtrust op de rustige 3e verdieping, ver weg van de clubgeluiden waar we voor gewaarschuwd waren. Het in- en uitchecken verliep vlot en er was voldoende parkeergelegenheid beschikbaar. We hebben een fijn verblijf gehad, ondanks de mogelijke geluidsoverlast op andere verdiepingen of locaties.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamer was koud en het gekraak van de vloer zorgde ervoor dat je 's nachts niet onopgemerkt kon bewegen. Het bed was oncomfortabel, klein en de kussens waren verschrikkelijk. Er waren te weinig stopcontacten en de douche was gewoon een vaststaande douchekop, wat niet handig is als je je haar droog wilt houden. Ondanks dat de radiator op stand 5 stond (die niet eens aan stond), was de badkamer ijskoud. We moesten de draagbare radiator uit de kast halen en die gebruiken voor de nacht. We betaalden £12.50 voor het ontbijt en het was teleurstellend. Alles smaakte goedkoop, alsof het van de plaatselijke winkel kwam. Het enige positieve aan dit hotel waren de vriendelijke medewerkers, die de enige reden zijn dat het 2 sterren kreeg. Ik zou eerder blij zijn geweest om misschien £30-35 voor de kamer te betalen in plaats van £65, en £6-7 voor het ontbijt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef hier onlangs voor een conferentie aan de overkant van de straat. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam, wat echt het verschil maakte. De kamer was prima en de prijs-kwaliteitverhouding was geweldig, vooral in maart. Het gebouw straalt karakter uit en dit soort plekken moeten worden gekoesterd. Bedankt voor de goede ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel ligt op een steenworp afstand van het levendige centrum van Bournemouth en de zee. De kamers zijn comfortabel en het ontbijt is uitstekend!



© 2007-2025 ReisChecker.nl