ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Gigur

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer mocht dan niet al te ruim zijn, maar het adembenemende uitzicht maakte dat meer dan goed. We hadden het geluk om een kamer te hebben met panoramisch zicht op het meer, waar de schapen rustig voorbij liepen. Het ontbijt en diner waren verrukkelijk, vooral in de eetkamer met haar prachtige vergezichten. Het enige minpuntje was de onaangename geur van het water onder de douche, typisch voor deze regio vanwege de aanwezige zwavel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel is zeker niet goedkoop, gezien de geboden faciliteiten. Niet alle kamers bieden een panoramisch uitzicht. Positieve punten: - De locatie is top en het uitzicht vanuit de eetzaal is prachtig. - Gratis wifi beschikbaar in het hele hotel. - De schoonmaak is goed verzorgd. Negatieve punten: - De kamers zijn erg klein, je kunt amper een koffer openen, laat staan twee... De wastafel in de badkamer lijkt wel gemaakt voor Smurfen. - De prijs die wordt gevraagd (200 euro per nacht) staat niet in verhouding tot wat je krijgt. - De kamers zijn warm en slecht te ventileren. - Er is geen lift aanwezig. Let op: de zwavelgeur in de badkamer wordt veroorzaakt door het geothermische gebied en niet door het hotel zelf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Hoewel de gedeelde ruimtes comfortabel zijn, kunnen de kamers wat krap aanvoelen. De wastafel in de badkamer was erg klein, waardoor het lastig was om gezicht te wassen. De kussens waren helaas te plat en boden weinig steun. Het ontbijt was lekker, maar niet bijzonder uniek vergeleken met andere plekken in IJsland. Het diner was redelijk geprijsd voor IJslandse standaarden, maar ik zou afraden om lasagne of champignonsoep te bestellen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje met een geweldige locatie voor een meerdaags verblijf in de omgeving. Het is ook nog eens betaalbaarder dan andere opties. Vanaf het hotel heb je een adembenemend uitzicht over het meer en het kraterspad ligt naast de deur. De culinaire ervaringen zijn wel aan de prijzige kant, maar zeker de moeite waard vanwege de royale porties. Onze knusse kamer met twee eenpersoonsbedden was perfect en de eigen badkamer was brandschoon. Het inbegrepen ontbijt was een heerlijke start van de dag!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Als we het hebben over een bescheiden tweesterrenhotel, hoeft er geen overvloed aan luxe te zijn, maar de kamers waren verrassend schoon en goed onderhouden. Alles wat je nodig hebt was aanwezig en de badkamer was bijna als nieuw. Hoewel de kamers aan de kleine kant waren, viel het op dat het sterke punt van het hotel zeker de keuken was. Deze was onlangs gerenoveerd en goed onderhouden, en het eten was heerlijk bereid en geserveerd. En niet te vergeten, er was WiFi beschikbaar!

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl