reiswijzer ervaringen reis vakantie check hotel appartement pension vakantiewoning camping accommodatie vergelijken vergelijker beoordelen beoordelingen beoordeling meningen mening reizigers mening vakantiereiswijzer beoordelingen beoordeling reiswijzer reis vakantie hotel hotels vakantie camping reizen frankrijk turkije weekendje weg alanya all inclusive op vakantie reis reisburo zonvakantie turkije hotel vakantie turkije met vakantie reizen camping vergelijk hotelbeoordeling hotel vakantie beoordelingen

Heeft u al uw accommodatie gecheckt?

Hotel Grand Zaman Garden

  • Prijs / kwaliteit

    8.1
  • Ligging

    8.5
  • Service

    8.2
  • Kindvriendelijkheid

    6.9
  • Verzorging

    6
  • Voorzieningen

    6
8.0
29 beoordelingenNu beoordelen

Meer info en boekingen

  • Sunweb
  • Arke
  • Expedia.nl
  • Hotels.com
  • OpVakantieVanaf
  • D-reizen
  • Prijsvrij.nl
  • Traveltroef.nl

Beoordelingen


Hotel Grand Zaman Garden in Alanya (beoordelingen, beoordelen, ervaringen)

  • Reisperiode: augustus 2010Linda Hristodulu

    Prijs / kwaliteit

    8

    Ligging

    8

    Service

    8

    Kindvriendelijkheid

    8

    Verzorging

    8

    Voorzieningen

    8

    Hotel was prima! Zag er mooi uit en lag aan de hoofdstraat, ideaal voor het strand en de uitgaansgelegenheden.

  • Reisperiode: onbekendAdriana

    Prijs / kwaliteit

    9

    Ligging

    8

    Service

    10

    We zijn 1 week in grand zaman garden geweest met 2 kinderen. We hebben ons uitstekend vermaakt! Dit is een Tophotel!

  • Reisperiode: juni 2010J Manders-Jansen

    Prijs / kwaliteit

    9

    Ligging

    9

    Service

    9

    Kindvriendelijkheid

    9

    Verzorging

    9

    Voorzieningen

    9

    Wij zijn van 8 juni tot18 juni daar geweest mijn man en ik het was geweldig.Mensen die zoveel commentaar hebben op dit hotel wat van alles betreft moeten zich na laten kijken.Er komen daar mensen al jaren achter elkaar jong en ouder 1 of 2 maal per jaar.Dat doen ze niet voor niks nee voor ons is het voor herhaling vatbaar.Ik hoop in September weer te gaan.HET IS EEN AANRADER VOOR IEDEREEN.

  • Reisperiode: oktober 2009ria

    Prijs / kwaliteit

    1

    Ligging

    1

    Service

    1

    Kindvriendelijkheid

    1

    Verzorging

    1

    Voorzieningen

    1

    we hadden voor 20 dagen geboekt maar na twee dagen hebben het voor gezien gehouden,niks was er waar voor we langer wilden blijven.eten was niks s''morgens patat gebakken aardappelen die koud waren en de rest was ook niet veel bijzonders koude groenten. de bedden niet om op te slapen zo hard,zwembad dat erg klein was kon niet lekker zwemmen het andere bad dat er was waren glijbanen die een keer open waren wc bij het zwembad waren erg vies personeel was onvriendelijk er was niks te doen daar.dus erg gezellig nee zeker niet het strand was wel mooi maar dan moest je wel een behoorlijk stuk lopen een zeer drukke weg over die langs het hotel lag dus erg druk verkeer tot laat in de nacht.we hebben dank zij onze hostes een ander hotel gekregen waar het wel goed vertoeven was prima service van holland international, dit hotel grandzaman garden is zeker geen aanrader, het is prijs/kwaliteit geen vier sterren waard.



Plaats je eigen beoordeling

Zoeken

Poll

Mijn favoriete vakantieland is...