ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Amalou

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service7

Dit hotel is tot in de puntjes verzorgd, met personeel dat uiterst vriendelijk is en kamers die er tiptop uitzien en brandschoon zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging5
  • Service10

We hebben een fantastische jaarwisseling beleefd in deze accommodatie. Onze nachtrust was heerlijk en we hebben genoten van gevarieerde maaltijden, hoewel de porties aan de kleine kant waren. Het personeel was ontzettend gastvrij en we voelden ons meteen op ons plek. Het hotel is gelegen in de moderne wijk, maar met de bus, taxi of een wandeling kun je gemakkelijk naar het historische deel van de stad. Met vriendelijke groet, Dinie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8

Het hotel was prima in orde, de kamers waren keurig verzorgd. Het personeel was ontzettend vriendelijk en het ontbijt was van goede kwaliteit, al was het jammer dat er geen buffet was en je alles van de kaart moest bestellen. Het zwembad was aan de kleine kant, waardoor we er geen gebruik van hebben gemaakt, maar dat was ook niet erg aangezien we voornamelijk op pad waren in het prachtige Marrakech!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8

Tijdens onze vakantie hadden we gemengde ervaringen met de accommodatie. Het eten liet te wensen over doordat er geen buffet was en we genoodzaakt waren om in een soort snackruimte te eten. Het ontbijt bood weinig variatie en het avondeten was teleurstellend met taai vlees en verbrande kip. Gelukkig was het personeel wel vriendelijk. De kamer was compact maar brandschoon. Helaas voldeed het eten niet aan onze verwachtingen, wat maakt dat we overwegen om een klacht in te dienen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service10

Ons verblijf begon gelijk met een upgrade naar hotel Oudaya, wat een aangename verrassing was. Echter hadden we liever wat hartige opties bij het ontbijt gezien, zoals een stukje kaas, in plaats van alleen maar zoete lekkernijen.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl