Appartement Saray
Prijs / kwaliteit
8.8Ligging
9.2Service
9.1
Kindvriendelijkheid
8.9Verzorging
7.5Voorzieningen
6.5
Beoordelingen
Reisperiode: onbekendMike v.d kruk
Prijs / kwaliteit
8Ligging
7Service
6Kindvriendelijkheid
7Verzorging
7Voorzieningen
5Mooi en verzorgd hotel. De kamers zijn schoon Mooi zwembad met ligbedden. Bar hoef je niet lang te wachten op een drankje. Dit omdat het hotel niet zo groot is (49 kamers) Ook is het een voordeel dat het vlak bij de stad ligt en een supermarkt op 100 Meter is. Van het hotel zelf moet je niet veel verwachten. Het enige nadeel is dat het vliegveld ver weg ligt ( 140KM ) Maar je ziet wel gelijk wat van de omgeving!
Reisperiode: juli 2009Donald Purmer
Prijs / kwaliteit
8Ligging
7Service
8Verzorging
8Voorzieningen
8Erg naar me zin gehad. Schone appartementen en vriendelijke staff. Volgend jaar ga ik weer. Ben dit jaar 3 weken geweest, denk dat ik er volgend jaar nog een week aan vast plak.
Reisperiode: onbekendAlien
Prijs / kwaliteit
10Ligging
10Service
10We kregen toen we aankwamen meteen een heel goede indruk van de werknemers daar, onze koffers werden gedragen! Ik meot zeggen dat ik dat nergens eerder eens heb meegemaakt. Dus hoe goed is dat! En dat is nog niet alles want de ghele vakantie staat het personeel voor je klaar, en er word dagelijks schoongemaakt. SaraY is helemaal niet zo duur ook, en de ligging is zelfs ook nog goed, ik heb helemaal niks te klagen gehad, mn hele vakantie neit
Reisperiode: onbekendEmiel en Gerda
Prijs / kwaliteit
10Ligging
9Service
10Allereerst wil ik zeggen dat Alanya zelf sowieso een aanrader is! Leuk uitgaanscentrum, goeie bereikbaarheid van het uitgaanscentrum met taxi, die zijn ook helemaal niet duur. Strand en winkeltjes zijn op loopafstand. Heeeerlijk gegeten de hele week! topvakantie gehad
Reisperiode: onbekendFam. Dekker
Prijs / kwaliteit
9Ligging
9Service
10Saray is super! personeel is vriendelijk, dagelijks wordt er schoongemaakt. appartementjes zijn minder modern maar t geeft ook wel een bepaalde sfeer zo. strand en centrum lekker dichtbij. je hebt de hele dag wel wat te doen. Naja en verder nog; lekker gegeten daar. een aanrader!
Zoeken
Poll
Mijn favoriete vakantieland is...

